Menu
Your Cart
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilmektedir.

Gömlek

Büyük Düğmeli Crop Gömlek BeyazÜrün Normal Kalıptır.Ürün içerisindeki kullanım talimatlarına uıyunuzÜrün Kumaşı % 100 Polyester Crop Nedir? Bir tür üst kıyafet çeşididir aslında uzun tür kıyafetlerin aksine göbeğinaçıkta kaldığı kıyafetlerdir. Hepsi komple göbek üstü olmasa da bel ve ortakısımlar aç..
69,00TL
FFF Büyük Düğmeli Crop Gömlek BeyazÜrün Normal Kalıptır.Ürün içerisindeki kullanım talimatlarına uıyunuzÜrün Kumaşı % 100 PolyesterCrop Nedir?Bir tür üst kıyafet çeşididir aslında uzun tür kıyafetlerin aksine göbeğin açıkta kaldığı kıyafetlerdir. Hepsi komple göbek üstü olmasa da bel ve orta kısımla..
69,00TL
Önden Bağlamalı Uzun kollu Kadın Gömlek SiyahÜrün içerisinden Yıkama Talimatlarına Uyunuz,Ürün %100 Pamuk.PAMUKLU KUMAŞ ÖZELLİKLERİNemi iyi emer ve ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutar.Statik elektrik oluşturmaz. (Bazı giysileri giyerken ya da çıkarırken saçlarımız elektriklenip uçuşur ya… işt..
77,00TL
Uzun Kollu zarif bayan gömlek.30°C yıkayınız Orta derece ısıda tersten ütüleme yapılabilir. ürün içerisindeki talimatlara uyunuz%95 viskon %5 elastanViskon Kumaş Özellikleri Nelerdir?Bu kumaşın dikkat çeken birçok özelliği bulunmaktadır. Moda sektöründe de oldukça sık tercih edilmekte olan viskon ku..
80,00TL
.Önden Bağlamalı Uzun kollu Kadın Gömlek Ürün içerisinden Yıkama Talimatlarına Uyunuz,Ürün %100 Pamuk.PAMUKLU KUMAŞ ÖZELLİKLERİNemi iyi emer ve ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutar.Statik elektrik oluşturmaz. (Bazı giysileri giyerken ya da çıkarırken saçlarımız elektriklenip uçuşur ya… işte öy..
77,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)